ניר דובדבני

//

ניר דובדבני הוא איש עסקים, מנטור עסקי ומומחה למקסום מכירות והצלחה עסקית. בשני העשורים האחרונים פיתח, לאחר שניהל רשת בינלאומית בפריסה ארצית, שיטה ייחודית להגדלת מכירות באמצעות תכנית עסקית סדורה, אותה מיישם במגוון עסקי המזון והתקשורת שבבעלותו, כמו גם בחברת RND, אותה ייסד לפני קרוב לעשור, ועוסקת בפיתוח וייעוץ עסקי וארגוני עם דגש על מכירות.

בהכשרתו ניר חבר בכיר בלשכת המאמנים בישראל ובעל תואר שני בביקורת פנים מאוניברסיטת חיפה.

מדי שנה ניר מייעץ לארגונים המובילים במשק (כדוגמת בנק דיסקונט, מגדל ביטוח, רימקס ישראל) ומוביל אלפי אנשים פרטיים, שכירים ועצמאים, לביצועי שיא במכירות ולאיכות חיים.

כל מי שמיישם את השיטה שניר פיתח, ומתאמן לפיה, מגדיל את מחזורי המכירות שלו בין 10% ועד מאות אחוזים, כשלא פחות חשוב מכך, לומד ליהנות מבניית העסק, בניית תכנית עסקית ואסטרטגיה וכמובן – מתהליכי המכירה עצמם.

ניר פיתח שיטה שמספקת מענה כולל לפיתוח העסק בדגש על מכירות – ניהול מכירות, הדרכת אנשי מכירות, תסריט שיחת מכירות, משפטי מכירה חכמים, אימון עסקי, אימון מכירות וייעוץ אסטרטגי

כתוצאה מכך, איכות החיים של המתאמנים שלו עולה לאין שיעור.

ניר מאמין שבכל אחד מאתנו טמון איש מכירות, שמשתוקק להפיץ יותר ויותר ערך. אין מאושר ממנו על ההזדמנות שקיבל להוביל אנשים וארגונים לפריצת דרך עסקית וכלכלית ולחיים מלאי תשוקה – באמצעות אימון מכירות, אימון עסקי וייעוץ אסטרטגי.

כל הצלחת מתאמן שלו היא גם הצלחתו. ההצלחה הזו היא המנוע, התשוקה והבעירה להמשיך ולעשות במלוא המרץ.

התכניות שחברת RND  מקיימת על בסיס קבוע הן הדרכת מכירות, הרצאות, סדנת מכירות, קורס מכירות וסמינרים להגדלת מכירות, סדנאות ניהול ובניית תכנית עסקית, ובתוך כך גם הכשרות O.D.T לארגונים ותהליכי ליווי והטמעה ממושכים למקסום מכירות בעוצמה עסקית הן בשוק הפרטי והן המוסדי.

ניר מתחייב לכל אחד ואחת שבוחרים ליישם את השיטה ולהיות חלק מפורום אנשי המכירות והעסקים שלו, ביצועי שיא במכירות והצלחה עסקית באופן מתמשך, שכן היופי הוא שהמתאמנים שלו, כל כך מאמינים בעצמם ובתהליכי אימון עסקי שהם כבר עכשיו חושבים על היעד הבא שלהם.

ניר בפעולה


אירועים קרובים