ALPHA

מהי תוכנית ALPHA

קבוצת עילית של אנשי מכירות ועסקים, הנפגשים על בסיס קבוע במשך 7 חודשים, ושמו לעצמם למטרה לחדד כל פרמטר בעולם העסקים והמכירות שלהם באמצעות אימון עסקי מתמשך, אסטרטגיה עסקית מצויינת וניהול מכירות משופר.

ליווי צמוד של ניר דובדבני

הקבוצה מלווה באופן ישיר על ידי ניר דובדבני, תוך שהוא נעזר בכוחה, בשילוב מלוא ניסיונו מרצו ותשוקתו, המזוקקים לתוך תהליך אימון עסקי עוצמתי וחווייתי, המהווה עבורך את ההזדמנות לזהות את נקודת הפריצה הבאה שלך ולהביא את העסק שלך למקום בו הוא נועד להיות, באמצעות בניית שיטה מוסדרת שבבסיסה שיפור השירות בארגון , חידוד עולם המכירות בעסק והטמעת תהליכי המכירה בכל אחד מרבדי החשיבה העסקית.

alpha לעסקים

למה להיות חלק מקבוצה שניר דובדבני מוביל?

ניר דובדבני, איש עסקים ומנטור עסקי להצלחה ומכירות, מזקק את הפרמטרים המובטחים להצלחה כבר מזה כשני עשורים, שבמהלכם עמד בראש חברה בינלאומית, בפריסה ארצית וניהל אלפי עובדים, ליווה אלפי אנשי עסקים לגדילה מסיבית ברווחים, וניהל עשרות נבחרות מנהלים שאימן לניהול צוות מכירות בחברות וארגוני ענק במשק הישראלי כגון: בנק דיסקונט, בזק בינלאומי, כללית, אלבר, משרד הביטחון, לבנת פורן ועוד.

ניסיון זה הוא שמקנה לניר ולחברת RND שהוא עומד בראשה, את היכולת לרתום את הכוח של אימון עסקי קבוצתי להתפתחות והטמעה אישיים, כל אחד ואחת בהתאם לצרכי העסק האישיים שלו ושלה.

בהתאם לכך, השיטות, הטכניקות והמיומנויות הנלמדות במסגרת ALPHA – לקוחות כולן מהפרקטיקה ומהווים נגזרת מזוקקת של ההצלחה העסקית של ניר עצמו ושל אנשי עסקים ומכירות מצליחים בעולם כולו.

לאחר כל כך הרבה שנים של עבודה וליווי הארגונים החזקים בישראל, המטרה של ניר היא להראות לכל אחד ואחת איך להפוך למותגי על באמצעים שכבר עכשיו עומדים לרשותם!

מה יצא לך מחברות ה – ALPHA שלך?

ב- ALPHA נפתח, נשכלל ונאמן ביחד את המערכת הפיזיולוגית והאנטומית של העסק שלך: מרמת השלד, דרך הגידים, השרירים ועד לרמת הוורידים והנימים, כאשר מערכת הלב-ריאה של הגוף כולו היא המכירות.

לכל אחת ממערכות הגוף יש חשיבות פונקציונאלית בפני עצמה ועל מנת שהגוף כולו יוכל להתנהל באופן מיטבי עם מקסימום תפוקה, על כל המערכות הללו לעבוד ביחד בהלימה ובהתאמה. עם זאת, יעילות וחזקות, ככל שתהיינה המערכות השונות בגוף, תפעולן הכולל תלוי בהזרמת דם חלקה, מהירה וקבועה מהלב.

זוהי רמת הדיוק שיעבור העסק שלך ב- ALPHA: במקביל לחידוד מערכות השיווק, האסטרטגיה, הניהול, התפעול, כלכלת העסק, המיתוג, הנראות, המוצרים והתמחור, נאמן ונחזק את הזרמת הדם, דהיינו את מיומנויות המכירה, השיחה ופתיחת מערכות היחסים, עם לקוחות חדשים וקיימים ועם משתפי פעולה פוטנציאליים.

בALPHA  תתאמן איך למכור טוב, איך למכור נכון, איך להעלות אחוזי סגירת עסקה, מה לעשות עם התנגדויות שיחת מכירה, תדע לנסח ולשלוף משפטי מכירה חכמים, ובקיצור – איך למכור הרבה יותר!

כשהעסק שלך יעבוד כגוף אחד ביעילות מרבית, כל יעד “מופרע” וגדול ככל שיהיה, יהיה ממש כאן, בהישג ידך.

את מתכונת האימון לקבוצת העילית הזו פיתחנו במשך זמן רב, תוך תצפית יסודית, זיהוי וזיקוק הפרמטרים המובטחים להצלחת כל עסק, קטן כגדול, וזיהוי הדרך הטובה ביותר לאימון הגוף כולו, במקביל לאימון עסקי של כל אחת מהמערכות בנפרד.

מי חייב להשתייך ל- ?ALPHA

 • מי שברור לו או לה שאפשרי לזנק עוד קדימה, לעלות עוד רמה, לשפר, להוביל ולהגיע לתוצאות פרקטיות
 • מי שרוצה לחיות ולמכור בתפישות שונות ובכלים המודרניים, החדשניים והמעשיים ביותר
 • מי שרוצה להשתייך לקבוצת עילית, קבוצה סגורה וייחודית של אנשי עסקים ומכירות מהשורה הראשונה
 • מי שרוצה לחדד את ההתנהלות העסקית וניהול המכירות שלו בכל הרמות עד לרמות הדיוק הגבוהות ביותר
 • מי שרוצה להיות בטוח שהוא או היא נמצאים במסלול הוודאי להצלחה עסקית והגדלת מחזורים.

מבנה המפגשים:

12 מפגשים

כל אחד מ- 12 מפגשי האימון הקבוצתיים, יתמקד בנושא נפרד, בעל ערך עצמאי. שילוב תכני המפגשים כולם מהווים יחדיו פסיפס של הצלחה עסקית ומכירות שיהוו את הטרמפולינה שלך להצלחה.

1 ל- 3 שבועות

על מנת להפיק את המקסימום ולאפשר לך לשמור על שגרת עסק תקינה,

מפגשי האימון יתקיימו אחת לשלושה שבועות, כאשר בפרק הזמן שבין המפגשים, יינתנו לך הכלים להמשך אימון והטמעת תכני המפגש עצמו, כמו גם תרגילי חימום לקראת המפגש הבא כך שכל ממשק אלפא יהיה באפקטיביות הגבוהה ביותר.

כל מפגש מתחיל בפרזנטציה של מספר חברי ALPHA נבחרים, שיזכו במשוב ובסיעור מוחות קבוצתי. גם ניר עצמו יציג את הנהלים הקיימים בעסקיו האישיים, במטרה לזהות מודלים של הצלחה וליישמם בעסק שלך.

בנוסף: שעות ייעודיות בשיטת ה- NLP לחידוד, העמקה ויישום

חלק מהמפגשים כוללים שעות ייעודיות בשיטת ה- NLP (Neuro Linguistic Programming)  שעברו התאמה לעולם הפיתוח העסקי והמכירות בשיטת ניר דובדבני, על מנת שיתאפר לך להניע לא רק את העסק, אלא גם את הלקוחות שלך!

תומכי מכירה והטמעה

 • סדרת אימונים עסקיים מותאמת לעסק שלך!

חברי האלפא עוברים מסע קבוצתי ואישי באופן צמוד למאמן עסקי
שהוסמך בשיטת ניר דובדבני. הפגישות עם המאמן העסקי תתקיימנה
במהלך פעילות הקבוצה ויבטיחו הטמעה מיידית ועוצמתית של תכני מפגשי
האלפא. המאמנים כולם נמצאים בקשר שוטף עם המנהלת המקצועית של
הקבוצה ועם ניר דובדבני, כך שכל קבוצת אלפא מקבלת את האופי הייחודי
לה בהתאם לאתגרים העולים מהשטח.

 • סמינרים ‘פשוט למכור (הרבה) יותר’: 3 ימים של מחנה אימונים ייחודי באנרגיה גבוהה, שחושף שיטה בדוקה להגדלת מחזורי מכירות. שווי 2 סמינרים: 9,680 ₪.
 • קורס המכירות האינטרנטי ‘מקסימום מכירות’: ילווה אותך במהלך כל חצי השנה בסרטוני וידאו ומיילים אימוניים שישלחו אליך על בסיס קבוע, בשווי: 3470 ₪.
 • 3 ערכות האודיו וה- DVD של ניר דובדבני, המרכזות את תכני המכירות המרכזיים, באנרגיה גבוהה וסוחפת, סה”כ 6 דיסקים בשווי: 570 ₪.
 • סדנאות יומית ‘המפתחות להצלחה בעולם המכירות’ (לפחות 1 חובה), שווי: 1,000 ₪.
 • ספר המכירות המלא של ניר דובדבני בשווי: 100 ₪.
 • סדרת מגנטים ‘עשרת הדיברות לצליחת כל שיחת מכירה’ בשווי 39 ₪.

סה”כ שווי תומכי הטמעה: החל מ- 14,859 ש”ח!

 

אמצעי הטמעה נוספים

כחבר/ת ALPHA הנך זכאי/ת ללא כל חיוב נוסף בקלסר אלפא, הכולל:

 • חוברת SOP: כחלק מקלסר הליווי תינתן לך חוברת SOP, שתכלול את נהלי העסק הקיימים ואלו שיתווספו במהלך חצי השנה הקרובה, כאשר כולה מאורגנת ומתובנתת בהתאם לתכני המפגשים.
 • חוברת לקסיקון: הלקסיקון יבנה במהלך המפגשים כך שבסוף התוכנית כל הסביבה שלך, לקוחות ומשתפי פעולה יבחינו בבידול שלך ויפיצו אותו למרחקים.

חוברת KPI: מה שלא מכומת לא מנוהל, ולכן האלפא משלבת בין מידע איכותי למידע כמותי ומדיד. המטרה היא לחדד כל פרמטר קיים באופן שמקבל ביטוי ממשי במספרים החכמים של העסק שלך. באלפא יאפשר לך לעקוב אחר המידע הזה באופן מדויק ובהתאם לכך למקד את האימון וניווט העסק שלך להצלחה.