קורס מכירות אינטרנטי

סדנת מכירות אינטרנטית
Tags
ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי, ניהול עסקי, סדנת מכירות, קורס מכירות, קורס שיווק ומכירות אינטרנטי

 

תמיד רצית ללמוד מכירות אצלך בסלון מהמומחה המוביל בארץ? עכשיו אתה יכול!

המנטור העסקי המוביל בארץ, מנטור המכירות ניר דובדבני – סוף סוף נכנס לכל בית ומלמד איך למכור נכון!

הקורס האינטרנטי הוא למעשה קורס שיווק ומכירות המקנה תודעת מכירות שסוגרת עסקאות והיא כלי בסיסי והכרחי לכל איש מכירות – עצמאי או שכיר.

קורס שיווק ומכירות של ניר דובדבני הוא מיני ייעוץ עסקי, המקנה מעל 50 יום של אנרגיה, תודעה, שיטה ואימון אצלך במחשב, ללא צורך לזוז מהבית או המשרד!

איך לשמור על אנרגיה גבוהה גם אחרי עשרות “לא”?

איך למכור נכון?

איך למכור בטלפון?

איך לעשות הכל כדי לסגור עסקה, אבל מבלי למכור ב “PUSH”?

למי מתאים קורס שיווק ומכירות אינטרנטי של ניר דובדבני? לכל מי שרוצה להיות איש מכירות או מנטור מכירות ורוצה לעשות את הצעד הראשון בעולם המכירות, ולכל מי שרוצה – עצמאי או שכיר, לשפר את יכולותיו הורבליות או המנטליות בעולם המכירות.

קורס שיווק ומכירות אינטרנטי של ניר דובדבני מקנה לכל אחד את העקרונות החשובים ביותר של תודעת מכירות מנצחת, גישה חכמה לשיחה שבסופה סגירת עסקה, סימולציות מכירה אשר רלוונטיות כמעט לכל תחום בו מתבצעת שיחת מכירה טלפונית או פרונטלית, טכניקות מכירה חדשניות וחכמות, מענה להתנגדויות מכירה ועוד.

לקורס מצורפים שיעורי בונוס אשר בהם מרוכזת תפיסת המכירות הייחודית של ניר דובדבני, תפיסת מכירות אשר יצרה קפיצות קוונטיות של עסקים רבים בישראל.

בשיעורי הבונוס תוכל להבין על ניהול צוותי מכירה, הדרכת אנשי מכירות, סוגים של סדנת מכירות, אימון עסקי ושימוש במושגי NLP  כחלק מתרבות מכירה בארגון.

אז לכל מי שמעוניין להגדיל את אחוזי סגירת העסקה שלו, להחליט בעצמו כמה ירוויח בכל חודש, להפוך מאיש מכירות טוב לאיש מכירות מצויין ומקצוען ובאמת להבין לעומק כל שיחת מכירה וכל סוג תקשורת של לקוח,ללמוד משיחות מוצלחות יותר או פחות ולקחת אחריות על תסריטי שיחה, תהליכי מכירה ופשוט למכור הרבה יותר וללמוד למכור נכון – זה בדיוק הקורס בשבילך!

 

לחצו כאן להורדת הסילבוס

 

תגובות

תגובות

מחיר:3,470 ש"ח
לפרטים נוספים >>