3 הערכות יחד

ניר דובדבני - יעוץ עסקי ושיווקי

3 ערכות, 6 דיסקים, מתוכם 4 דיסקים לDVD, ו- 2 אודיו, המהווים את ערכת ההטמעה המלאה של ניר דובדבני! קטעים נבחרים מהרצאות, שירי מוטיבציה וטכניקות סגירה – שיאפשרו לך פשוט למכור הרבה יותר!

ערכת האודיו שתעלה את דופק המכירות שלך

ערכת האודיו תמלא אותך בכוח ובעוצמה לקראת הפגישה עם הלקוח ותניע אותך לסגור כל עסקה! הערכה כוללת 2 דיסקים עם מיטב התכנים של ניר ובליווי שירי עוצמה להגברת מוטיבציה וביטחון עצמי. מתאימה להאזנה בבית, באוטו, עם בן או בת הזוג ואפילו עם הילדים! זמרים אורחים: אלי לולאיף סולן להקת רוקפור

ו ZIGO, סולן להקת הדורבנים!

ערכת ה- DVD  שתעזור לך לגלות במה למקד את אימון המכירות שלך

10 המפתחות להצלחה בעולם המכירות – ערכת ה DVD כוללת 2 דיסקים המפרטים מהם אותם עקרונות יסוד לסגירת עסקאות ופתיחת מערכות יחסים מנצחות עם לקוחות מפיצי בשורה!

מהו המיקום שלך על גרף ההצלחה? מה נדרש ממך לעשות כדי למקם את עצמך גבוה יותר? האם די לעשות מה שעשית כבר עד עכשו או שעכשיו זה הזמן למצוא את נקודת ההיפוך שלך ולפרוץ? בעזרת הערכה תוכל לחזור ולבחון את עצמך כל 3 חודשים, להציב את היעד הבא, ולנתב את דרכך להגדלת מחזורי המכירות וההכנסות שלך.

ערכת DVD – אומנות המכירה – הערכה שתהפוך אותך ממקצועי למקצוען!

הרצאת חובה לכל מי שרוצה למכור ולהצליח, שתחשוף בפניך את הסוד ותגלה:

כיצד להוביל מערכת יחסים מנצחת עם לקוח מתלבט, כיצד למכור ללא מאמץ בעולם של בחירה, כיצד להעלים לחלוטין את התגובה “יקר לי” מרפרטואר התשובות של הלקוח, כיצד למכור במחיר גבוה יותר מהמתחרים מבלי שהמחיר יהווה מכשול לעסקה, כיצד לגרום לאנשים אחרים למכור אותך ולהפיץ את בשורתך מבלי שתהייה נוכח.

תגובות

תגובות

מחיר:350 ש"ח
לחצו לרכישה